Prestaties

2016
NK in Zwolle
1e plaats technische uitvoering solo
1e plaats vrije uitvoering solo
2e plaats team De Dolfijn
  
2015
EC in Hoofddorp
10e plaats technische uitvoering duet
9e plaats vrije uitvoering duet
  
NK Combinatie Eindhoven1e plaats combinatie De Dolfijn
  
2014
NK in Eindhoven
1e plaats solo
  
NK Combinatie Hoofddorp2e plaats combinatie De Dolfijn
  
Make-up forever France Open5e plaats solo technisch
6e plaats solo vrij
12e plaats duet technisch
9e plaat duet vrij
  
British Open Sheffield 1e plaats solo technisch en vrij
2e plaats duet technisch en vrij
  
Europese Kampioenschappen 10e plaats solo
9e plaats duet
2013
NK in Zwolle
1e plaats solo
4e plaats groep De Dolfijn
  
British Open Sheffield 2e plaats solo
  
Wereld Kampioenschappen Barcelona 13e plaats solo technische uitvoering
16e plaats solo vrije uitvoering
12e plaats groep KNZB
12e plaats combinatie KNZB
2012
NK in Amsterdam
senioren
1e plaats solo
3e plaats groep De Dolfijn
  
NK in Emmen
junioren
1e plaats techniek
1e plaats solo
1e plaats groep De Dolfijn
  
EK in Eindhoven
senioren
8e plaats solo
6e plaats combinatie KNZB
  
Hongaarse Open in Boedapest
junioren
6e plaats techniek
1e plaats solo
1e plaats groep KNZB
1e plaats combinatie KNZB
  
WJK in Volos
junioren
34e plaats techniek
9e plaats solo
11e plaats groep KNZB
11e plaats combinatie KNZB
2011
NK in Amsterdam
senioren
3e plaats groep De Dolfijn
NJK in Nijverdal
junioren
1e plaats techniek
1e plaats solo
3e plaats groep De Dolfijn
Spaanse Open in Barcelona
senioren
2e plaats combinatie
2011 WK in Shanghai
senioren
9e plaats combinatie
2010
NK in Amsterdam
senioren
3e plaats Groep De Dolfijn
Düsseldorf
junioren
37e plaats techniek
11e plaats solo
8e plaats duet met Anouk Horrevorts
5e plaats groep
NJK in Heerenveen
junioren
1e plaats techniek
1e plaats solo
3e plaats groep De Dolfijn
EJK in Tampere50e plaats techniek junioren (1e van NL-ploeg)
12e plaats duet met Anouk Horrevorts
8e plaats groep
7e plaats combinatie
World Cup in Changshu
senioren
10e plaats groep
7e plaats combinatie
2009
NJK in Eindhoven8e plaats techniek junioren
5e plaats solo junioren
EJK in Gloucester54e plaats techniek junioren (1e van NL-ploeg)
9e plaats Groep
7e plaats Combinatie
Koninkrijksspelen op Aruba1e plaats techniek junioren
2e plaats solo
1e plaats duet met Anouk Horrevorts
1e plaats groep
2008
NJK in Heerenveen6e techniek (BM)
Synchrobeat in Raalte2e techniek Age II
2e plaats solo Age II
2e plaats duet Age II
2e plaats groep Age II
2007
Synchrobeat in Utrecht5e techniek age II
5e plaats solo age II
2e plaats duet age II
Nederlands Kampioen groep age II
2006
Synchrobeat in EindhovenNederlands Kampioen techniek age I
Nederlands Kampioen solo age I
Nederlands Kampioen groep age I
2005
Synchrobeat in Utrecht2e plaats techniek age I
2e solo age I
2e plaats duet age I
1e plaats groep age I